Aan elkaar gewaagd

Aan elkaar gewaagd

CategorieRomans, thrillers, verhalen
AuteurCathy Marie Hake
CoverPaperback met boekenlegger
Aantal pagina's397
ISBN9789492408068

Prijs
€ 21,50
Aantal

Over Aan elkaar gewaagd

Als haar bedrog aan het licht komt, verandert alles en blijken ze opeens aan elkaar gewaagd te zijn...

Lady Sydney Hathwell had zich niet kunnen voorstellen dat ze ooit mannenkleding zou aantrekken, maar als haar oom Fuller op het verkeerde been wordt gezet door haar naam en aanneemt dat ze een man is, lijkt dat het antwoord op haar problemen. Als 'Syd' reist ze af naar Texas, met de bedoeling zich zo snel mogelijk te ontdoen van haar vermomming. Maar het gearrangeerde huwelijk dat ze is ontvlucht, haar ooms houding ten opzichte van het schone geslacht en haar eigen trots dwingen haar om de schijnvertoning veel langer dan ze had bedacht op te houden.

Tim Creighton is ontsteld wanneer hij de spichtige knaap in het oog krijgt. Moet dat papkind Fullers neef voorstellen? Dankbaar voor het feit dat zijn baas er niet si om getuige te zijn van de aankomst van zijn nieuwe familielid, besluit Tim om hem te veranderen in een man die respect afdwingt.

Als Sydneys ware identiteit wordt onthuld, is Tim niet van plan om haar ook nog maar iets wat enigszins mannelijk is te laten doen. Maar Sydney laat zich neit zomaar aan de kant zetten en al snel blijkt dat ze aan elkaar gewaagd zijn...

Voor de liefhebbers van Karen Witenmeyer en Deanne Gist.

Cathy Marie Hake is een verpleegster die gespecialiseeerd is in het geven van trainingen over de Lamaze-methode, borstvoeiding en babyverzorging. Ze houdt van lezen, het maken van plakboeken en schrijven, en ze is de auteur of medeauteur van meer dan twintig boeken. Cathy woont in het Californische Anaheim, samen me thaar man, dochter en zoon.